O serveru

magazín Hybrid.cz - úvodní strana

Internetový magazín Hybrid.cz se jako jediný na českém internetu dlouhodobě věnuje problematice alternativních pohonů. Od roku 2006 přinášíme aktuální informace ze světa hybridů, elektromobilů či třeba aut na plyn a vodík. Věnujeme se však také jednostopým dopravním prostředkům jako jsou elektrokola, elektromotorky či elektroskútry, jednoduše každé zajímavé alternativě v oblasti osobní i užitkové dopravy a zajímavých nových technologií.

Kontakt: redakce@hybrid.cz

Šéfredaktor: Jan Horčík (horcik@hybrid.cz), tel. 606 730 991

Související:

Profil
Inzerce
Tiráž

Pravidelně každý den přinášíme novinky z celého světa týkající se nových modelů, vynálezů, konceptů či legislativy. Sledujeme jak dění za našimi hranicemi, tak i u nás. Díky mnohaleté zkušenosti se nám podařilo navázat úzké kontakty s místními nadšenci i firmami z mladého, ale perspektivního oboru alternativních pohonů.

Spolu s rostoucí čteností našeho magazínu, která v roce 2014 překočila 450 000 zhlédnutí za měsíc, se z původně jednoduchého blogu stal plnohodnotný portál, na jehož dalším rozvoji redakce neustále pracuje.

Našimi čtenáři jsou lidé, jimž není lhostejné a kteří si uvědomují, že všechno co děláme má na náš životní prostor vliv.

Doprava je jednou ze základních potřeb moderní společnosti, nelze se bez ní obejít. O tom jak bude či by mohla vypadat její budoucnost se dočtete právě v magazínu Hybrid.cz.

Základní informace:

Podtitul: „Magazín o budoucnosti dopravy“
Charakteristika: online magazín
Cílová skupina: nadšenci do nových technologií, především muži ve věku 25 – 65 let
Návštěvnost: průměrně kolem 110 000 unikátních návštěvníků za měsíc, přes 500 000 zhlédnutí článků měsíčně podle měření Google Analytics a statistik Netmonitor