O serveru

Internetový magazín Hybrid.cz se jako jediný na českém internetu dlouhodobě věnuje problematice alternativních pohonů. Od roku 2006 přinášíme aktuální informace ze světa hybridů, elektromobilů či třeba aut na plyn a vodík. Věnujeme se však také jednostopým dopravním prostředkům jako jsou elektrokola, elektromotorky či elektroskútry, jednoduše každé zajímavé alternativě v oblasti osobní i užitkové dopravy a zajímavých nových technologií.

Kontakt: redakce@hybrid.cz

Šéfredaktor: Jan Horčík (horcik@hybrid.cz), tel. 606 730 991

Související:

Profil
Inzerce
Tiráž

Pravidelně každý den přinášíme novinky z celého světa týkající se nových modelů, vynálezů, konceptů či legislativy. Sledujeme jak dění za našimi hranicemi, tak i u nás. Díky mnohaleté zkušenosti se nám podařilo navázat úzké kontakty s místními nadšenci i firmami z mladého, ale perspektivního oboru alternativních pohonů.

Spolu s rostoucí čteností našeho magazínu, která v roce 2014 překočila 450 000 zhlédnutí za měsíc, se z původně jednoduchého blogu stal plnohodnotný portál, na jehož dalším rozvoji redakce neustále pracuje.

Našimi čtenáři jsou lidé, jimž není lhostejné a kteří si uvědomují, že všechno co děláme má na náš životní prostor vliv.

Doprava je jednou ze základních potřeb moderní společnosti, nelze se bez ní obejít. O tom jak bude či by mohla vypadat její budoucnost se dočtete právě v magazínu Hybrid.cz.

Základní informace:

Podtitul: „Magazín o budoucnosti dopravy“
Charakteristika: online magazín
Cílová skupina: nadšenci do nových technologií, především muži ve věku 25 – 65 let
Návštěvnost: průměrně kolem 110 000 unikátních návštěvníků za měsíc, přes 500 000 zhlédnutí článků měsíčně podle měření Google Analytics a statistik Netmonitor